Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.05.2018, 15:06



Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

                                              

Список переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

lorem

Колісник Лілія, учениця 10-А класу, переможець районного етапу (ІІ місце) фестивалю ораторського мистецтва (вчитель Вдовенко І.М.)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 н.р.

Переможців конкурсів у 2015/2016 н.р.

 

 

 

 

СПИСОК

переможців ІІ (районного) етапу олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсів

в 2014/2015 навчальному році.

 

№ з/п

ПІ   учня

Клас

Вчитель

Місце

Українська  мова та література

1

Таран Аліна

7-А

 

Ковальчук Л.В.

І

2

Поповічук Анна

7-А

ІІ

3

Бреславський Микола

7-А

ІІІ

4

Костенко Анна

8-А

Вдовенко І.М.

І

5

Яковенко Олександра

9-А

Юрченко Т.О.

ІІ

6

Раїна Дарія

10-А

Шостак О.М

ІІ

7

Колос Альона

11-Б

Юрченко Т.О.

ІІ

8

Дубинка Анастасія

11-А

Таран Л.М.

ІІІ

Фізика

1

Поповічук Анна

7-А

Качайло Ю.І.

І

2

Костенко Анна

8-А

 

Поповічук В.В.

І

3

Порохня Тімур

9-Б

І

4

Раїна Дарія

10-А

І

5

Паречин Владлен

11-А

І

Інформатика

1

Паречин Владлен

11-А

Левченко Р.В.

І

2

Педан Олег

11-А

Качайло Ю.І.

ІІ

Математика

1

Костенко Анастасія

6-А

Левченко Р.В.

ІІ

2

Торяник Максим

6-А

ІІІ

3

Бреславський Микола

7-А

Безкоровайна І.О.

І

4

Поповічук Анна

7-А

ІІІ

5

Колісник Лілія

8-А

Левченко Р.В.

ІІ

6

Костенко Анна

8-А

ІІІ

7

Порохня Тімур

9-Б

Сколибог В.І.

І

8

Березниченко Володимир

10-А

ІІІ

9

Паречин Владлен

11-А

Левченко Р.В.

ІІ

10

Дубинка Анастасія

11-А

ІІ

Англійська мова

1

Бобрицька Юлія

8-А

 

Хвостенко Н.Я.

 

І

2

Кадьян Софія

8-А

ІІІ

3

Костенко Анна

8-А

І

4

Жорник Тетяна

9-А

І

5

Порохня Тімур

9-Б

ІІІ

6

Березниченко Володимир

10-А

Мерзлякова І.Г.

ІІІ

7

Шумило Денис

10-Б

Алексєєвець Л.Л.

І

8

Педан Олег

11-А

Мерзлякова І.Г.

І

9

Орос Богдан

11-А

ІІ

Хімія

1

Колісник Лілія

8-А

 

Михайлова Т.І.

І

2

Порохня Тімур

9-Б

ІІ

3

Момот Анна

10-А

ІІІ

4

Паречин Владлен

11-А

ІІ

Географія

1

Колісник Лілія

8-А

 

Комар Н.Ф.

І

2

Лендич Даніл

9-Б

І

3

Жорник Тетяна

9-А

ІІ

4

Момот Анна

10-А

ІІІ

5

Дубинка Анастасія

11-А

І

Біологія

1

Бобрицька Юлія

8-А

 

Момот Н.В.

І

2

Жорник Тетяна

9-А

І

3

Момот Анна

10-А

І

4

Черниш Анна

11-А

І

Історія

1

Колісник Лілія

8-А

Чечуйко В.Н.

ІІ

2

Раїна Дарія

10-А

Кравченко Н.В.

ІІ

3

Дубинка Анастасія

11-А

Краля Т.В.

І

Економіка

1

Дубинка Анастасія

11-А

Чечуйко В.Н.

І

Правознавство

1

Порохня Тімур

9-Б

Кравченко Н.В.

І

2

Дубинка Анастасія

11-А

Поповічук В.В.

І

Астрономія

1

Раїна Дарія

10-А

Поповічук В.В.

І

2

Дубинка Анастасія

11-А

 

 

Переможці ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

Костенко Анастасія

6-А

Шостак О.М.

ІІ

2

Ачкасова Крістіна

6-А

ІІ

3

Бреславський Микола

7-А

Ковальчук Л.В.

І

4

Бобрицька Юлія

8-А

Вдовенко І.М.

І

5

Конвісарова Єлизавета

9-Б

Яковенко О.В.

ІІ

6

Колпакова Катерина 

10-А

Шостак О.М.

ІІ

7

Губська Ірина

11-Б

Юрченко Т.О.

І

8

Черниш Анна

11-А

Таран Л.М.

ІІ

Переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

Соловей Анна

3-А

Соловей Т.Т.

ІІІ

 

Директор гімназії                                                               П.І.Катренко

 

 

 

2014/2015 навчальний рік

 

Вітаємо учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 н.р.

ІІІ місце з інформатики

Паречин Владлен,

учень 11 класу Краснокутської гімназії (вчитель Левченко Р.В.)

ІІІ місце з біології

Жорник Тетяна,

учениця 9 класу Краснокутської гімназії (вчитель Момот Н.В.)

Черниш Анна,

учениця 11 класу Краснокутської гімназії

 (вчитель Момот Н.В.)

ІІІ місце з історії

Дубинка Анастасія,

 учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель  
Екопроект 7 чудес  (перегляд)
 
 

 

 

Список переможців

І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році

Переможці ІІ  (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2013/2014 навчальному році

Протокол перевірки робіт учасників II етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2013/2014 навчальному році

Протокол перевірки робіт учасників II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2013/2014 навчальному році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фото
Поиск
      
     
       
       

        
       
       




Краснокутська гімназія© 2018
Всі права захищені