Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:53

Сторінка фізики

Професійний автопортрет

Поповічук Валентина Володимирівна

Дата народження – 22.12.1971 р.

Місце роботи – Краснокутська гімназія

Посада – учитель фізики та математики

Освіта – вища

Навчальний заклад – ХДПУ ім. Г.С.Сковороди (закінчила у 1994 році).

Спеціальність за дипломом – учитель фізики та математики.

Попередня атестація – 2011 рік (підтверджено кваліфікаційну категорію       «спеціаліст  вищої     категорії»,     встановлено звання «Старший вчитель»).

Курсова перепідготовка – з 26.01.2015 р. по 06.03.2016 р. при «КВНЗ ХАНО». Свідоцтво про підвищення кваліфікації № 28/23.

Стаж роботи – 21 рок

Педагогічне кредо: « Зробити працю школяра джерелом розумового задоволення і духовної радості».

Моя мета: дати такі знання учням, про які говорив Конфуцій: «Якщо ви розробляєте плани на рік, посійте зерно; якщо на 10 років – посадіть дерево; якщо ж на 100 років –                   навчіть дітей. Якщо ви коли-небудь посієте зернятко, то зберете один врожай. Якщо ж ви навчите дітей, то зберете сотні врожаїв».

Тема досвіду. Формування загально навчальних компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій

Адреса досвіду: Краснокутська гімназія комунальної форми власності, Краснокутський район, Харківська область.

Провідна наукова ідея досвіду: Проведення уроків фізики з використанням інтерактивних технологій як засобу підвищення пізнавальної активності учнів з метою                         формування учнівських компетентностей.

Мета досвіду: формування загальнонаукової, громадянської, соціальної і здоров’язберігаючої  компетентностей, які б забезпечували високу пізнавальну активність,                     творчість та самостійність мислення учнів в умовах розбудови сучасної школи.

Місце збереження: відділ освіти Краснокутської РДА, Методичний кабінет Краснокутської гімназії, кабінет фізики №6.

Напрями діяльності на впровадження основних положень досвіду:

• Використання досвіду на уроках фізики, природознавства, астрономії для підвищення освітнього рівня учнів.
  • Організація та проведення позакласної діяльності.
  • Проведення пошуково – дослідницької роботи.
  • Використання досвіду на засіданнях ШМО, РМО.
  • Участь у конкурсах, фестивалях.
  • Участь у ярмарках .
  • Використання досвіду вчителями району та гімназії.

Результати ефективного педагогічного досвіду: Певні висновки про результативність використання матеріалів досвіду на уроках фізики зробити можна:

• Використання матеріалів сприяє зростанню інтересу учнів до предмету та розвитку у них здоров’язберігаючої, громадянської, загальнонаукової компетентностей.
  • Дослідницький метод навчання дозволяє учням самим знаходити відповіді на питання, що вивчаються на уроці.
  • Впровадження інтерактивних методів навчання дає можливість учням вільно спілкуватися, розглядати різні точки зору і спільно знаходити рішення поставленого завдання.
  • Зросла активність учнів на всіх етапах уроку, адже вони є активними учасниками навчального процесу.

Шляхи подальшого вдосконалення та розвитку досвіду: На сьогодні власне система досвіду перебуває в стані становлення. Продовжується пошук нових прийомів і засобів навчання спрямованих на розвиток особистості учня. Подальший розвиток і удосконалення досвіду полягає у наступному:

«  Лютий 2018  »